دفتر تهران : بلوار میرداماد ، برج نادر ، طبقه ششم ، واحد چهارده
دفتر شیراز : رحمت آباد قصردشت، ساختمان خطاپوش، طبقه دوم

اقامت از طریق خرید خانه و ملک در فرانسه

مهاجرت به فرانسه از طریق خریدخانه و ملک

آنچه شما در این مقاله میخوانید:

امروزه بحث مهاجرت به کشور های پیشرفته و مدرن بسیار مورد توجه قرار گرفته است. برای مهاجرت به کشور هایی مثل فرانسه، ترکیه، استرالیا و… روش های گوناگونی وجود دارد که یکی از این روش ها خرید خانه و ملک است. بدین صورت که متقاضیان می توانند با خرید خانه در فرانسه، اقامت این کشور را اخذ نمایند. فرانسه یکی از کشور های محبوب برای مهاجرت است. پایتخت این کشور پاریس است که برج ایفل و موزه روول را در خود جای داده است.

سالانه افراد زیادی به این کشور لوکس مهاجرت می کنند. فرانسه از معدود کشور هایی است که می توان از طریق خرید ملک و آپارتمان، اقامت آن را اخذ کرد. متقاضیان که قصد مهاجرت و اقامت فرانسه از طریق خرید ملک را دارند، باید آگاهی لازم را از شرایط اقامت دائم فرانسه از طریق خرید آپارتمان، هزینه مورد نیاز جهت خرید خانه در پاریس، قیمت خرید خانه در فرانسه و… را به دست آورند. موسسه آوام، یکی از موسسات معتبر در زمینه مهاجرت است که بیش از چندین سال سابقه در زمینه مهاجرت را داراست.

اقامت در فرانسه از طریق خرید خانه

متقاضیان مهاجرت به فرانسه می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و با مشاورین و کارشناسان ما در ارتباط باشند. موسسه ما با گردآوری بهترین و مجرب ترین وکلا و مشاورین توانسته در تمامی پرونده های مهاجرتی خود موفقیت بزرگی را اخذ کند.

اقامت فرانسه از طریق خرید ملک ۲۰۲۱

متقاضیانی که قصد خرید ملک در فرانسه را دارند، باید به مواردی مانند قیمت خانه، نرخ مالیات، شرایط اخذ اقامت از طریق خرید ملک و… توجه نمایند. به طور کلی، روش های زیادی برای اخذ اقامت و تابعیت فرانسه وجود دارد مانند پناهندگی، ازدواج، تولد فرزند، سرمایه گذاری و… که سرمایه گذاری در این کشور از ساده ترین راه های اخذ اقامت می باشد. خرید خانه در فرانسه یکی از روش های سرمایه گذاری در این کشور است که می تواند موجب اخذ اقامت فرانسه شود.

شرایط خرید خانه در فرانسه

این روش بدین صورت است که شما با خرید خانه در این کشور و رعایت استاندارد های خرید به راحتی اقامت فرانسه را دریافت کنید. البته روش خودحمایتی نیز، از دیگر روش های اخذ اقامت دائم فرانسه است که نیاز به سرمایه اولیه زیادی دارد. خرید ملک در کشور فرانسه هیچ محدودیتی را برای اتباع خارجی در نظر نگرفته است. متقاضیان باید توجه داشته باشند که در پروسه خرید خانه بهتر است مستقیما با فروشنده ملک در تماس نباشند؛ چرا که ممکن است فروشنده قیمت واقعی خانه را اعلام نکند و قیمت های نجومی و بالاتری را به مشتری بدهد. در نتیجه بهتر است که متقاضی برای خرید آپارتمان، با فردی که در املاک و مستغلات کار می کند، گفتگو نماید.

لازم به ذکر است که بگوییم، خرید خانه در فرانسه، به طور مستقیم موجب اخذ تابعیت این کشور نمی شود؛ اما روند اخذ پاسپورت را سریع تر می کند.

شرایط خرید خانه در فرانسه

افرادی که قصد خرید خانه در فرانسه را دارند، باید قبل از هرکاری، استاندارد های سرمایه گذاری در فرانسه را مورد بررسی قرار دهند. استاندارد های سرمایه گذاری در کشور های خارجی، نشان دهنده حمایت دولت از سرمایه گذاران و جذب سرمایه خارجی است. از دیگر استاندارد های سرمایه گذاری، می توان به نرخ ریسک مصادره اموال نیز اشاره کرد. البته نرخ کنترل فساد نیز از دیگر استاندارد های سرمایه گذاری است که باید مورد توجه قرار گیرد.

متقاضیانی که قصد مهاجرت به فرانسه را دارند، باید بدانند که خرید ملک در فرانسه شرایطی دارد که در صورت واجد شرایط بودن می توانند اقامت این کشور را اخذ نمایند. متقاضیان می توانند با اخذ ویزا توریستی به کشور فرانسه سفر کنند و فرایند های خرید ملک در این کشور را انجام دهند. خرید ملک در فرانسه بدین صورت است که متقاضی باید به ازای هر فرد خانواده اش، ۱۴ متر مربع از خانه ای را خریداری کند. متقاضی باید سن بالای ۱۸ سال داشته باشد تا بتواند ملکی را در فرانسه خریداری نماید. برای خرید ملک در فرانسه محدودیت قیمتی در نظر گرفته نشده است.

قیمت خرید خانه در فرانسه

قیمت خرید خانه در فرانسه

قیمت خانه در فرانسه با توجه به موقعیت مکانی، شهر محل سکونت، امکانات موجود در شهر، سن بنا، متراژ، امکانات موجود در ملک و… متغیر می باشد. به طور کلی، هر متر مربع خرید خانه در مرکز شهر فرانسه حداقل ۱۰۳۷۵ یورو و هر متر مربع خرید خانه در خارج از شهر فرانسه، حداقل ۷۳۴۹ یورو می باشد. البته باید به هزینه های جانبی خرید خانه هم توجه داشته باشید هزینه هایی مثل، کمیسیون، تمبر، بیمه منزل، مالیات، هزینه حق الوکاله وکیل و… .

با تمامی این تفاسیر باید بگوییم، پروسه خرید ملک در فرانسه و اخذ اقامت این کشور کار چندان راحتی نیست؛ چرا که شما از قوانین و مقررات خرید و فروش خانه در فرانسه آشنایی ندارید و ممکن است افراد سودجو برای فروش ملک مبالغ زیادی را از شما دریافت کنند. به همین منظور، بهتر است که با مشاوره و گفتگو با وکیل مهاجرتی، تمامی کار های حقیقی و حقوقی خود را به وی بسپارید تا پرونده تان بدون هیچ مشکلی پیش رود. وجود وکیل مهاجرتی به شما کمک می کند تا در صورت لزوم بتوانید از بانک های فرانسه وام تهیه نمایید.

جهت مشاوره تخصصی می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

آیا خرید خانه در فرانسه موجب اخذ اقامت و تابعیت می وشد؟

خیر. خرید ملک و خانه در فرانسه تاثری بر پروسه اخذ اقامت و تابعیت افراد نمی گذارد و تنها با هدف سرمایه گذاری است.

آیا برای خرید ملک در فرانسه محدودیتی برای متقاضیان خارجی وجود دارد؟

خیر. متقاضیان به راحتی و بدون محدودیت می توانند در این کشور ملک مورد نظرشان را خریداری نمایند.

آیا با خرید ملک در فرانسه می توان در این کشور کار کرد؟

خیر. خرید ملک تنها جنبه سرمایه گذاری دارد و متقاضیان به صورت قانونی نمی توانند با خرید ملک در این کشور مشغول به کار شوند.

هزینه املاک در فرانسه چقدر است؟

هزینه املاک در کشور فرانسه با توجه به موقعیت ملک مبالغ متفاوتی می باشد اما به صورت میانگین از ۱۰۰ هزار یورو تا ۳۵۰ هزار یورو متغیر است.

با فروش ملک و یا از بین رفتن شرایط تمکن مالی می توان باز هم اقامت را تمدید کرد؟

خیر با فروش ملک و از بین رفتن شرایط خودحمایتی متقاضی دیگر قادر به تمدید ویزا نمی باشد.

محدودیت سنی برای خرید ملک در فرانسه وجود دارد؟

بله. متقاضیان باید سن شان از ۱۸ سال به بالا باشد.

دیدگاه خود را بنویسید

ایمیل شما به عموم نمایش داده نمی شود!
آخرین خبرهای مهاجرت را از آوام بشنوید
جدیدترین و آخرین خبرهای
مهاجرت را دنبال کنید