دفتر تهران : خیابان بهشتی، خیابان بخارست،کوچه ۱۱، پلاک 1
دفتر شیراز : رحمت آباد قصردشت، ساختمان خطاپوش، طبقه دوم

مهاجرت

مشاور و وکیل مهاجرت به آلمان

امروزه با بیشتر شدن تقاضای مهاجرت به کشور های خارجی، انتخاب یک مشاور و وکیل مهاجرت مجرب باید با دقت و توجه زیادی صورت پذیرد. مهاجرت و اخذ اقامت در کشور های خارجی بدون داشتن راهنمایی که با قوانین و مقررات آن کشور آشنایی داشته باشد، امری غیر ممکن است. اگر قصد مهاجرت به کشور آلمان را دارید، قبل از هر اقدامی، با موسسه آوام تماس بگیرید و شرایط خود را برای مهاجرت و اخذ اقامت این کشور بیان نمایید تا مشاوران مجرب و متخصص در این زمینه شما را به بهترین نحو راهنمایی کنند و ابهامات موجود در ذهنتان را بر طرف نمایند. همپنین وکیل مهاجرت به آلمان این موسسه با تجربه ای بالا شما را تا پایان اخذ ویزا همراهی کند.

یک وکیل مهاجرت به آلمان با تمام قوانین کشور مبدا و مقصد آشنایی کامل دارد و با شرایطی که شما دارید بهترین و مقرون به صرفه ترین راه مهاجرت به آلمان را به شما پیشنهاد می دهد و تا اخذ اقامت کشور آلمان شما را یاری می نماید. همان طور که می دانید اخذ ویزا و مهاجرت به کشور دیگر کار چندان آسانی نیست و مراحل اداری و حقوقی زیادی دارد. همین امر باعث شده انتخاب یک مشاور خبره امری ضروری باشد.

در این راستا سوالاتی که ممکن است ذهنتان را درگیر کرده باشد بدین شکل می باشد که برای داشتن یک مشاور مجرب برای اخذ اقامت و مهاجرت به آلمان چه کاری باید انجام دهم؟ چه موسسه ای می تواند بهترین وکلا و مشاورین را در اختیار من بگذارد؟ از کجا میزان اطلاعات و اعتبار وکیل و مشاور مان را متوجه شویم؟

برای پاسخ به این سوالات باید بگوییم که شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر از روش های مهاجرتی به آلمان و اخذ اقامت دائم در این کشور و آگاهی از مشاوران و وکلا، با موسسه معتبر آوام تماس بگیرد.

فرم ارزیابی آنلاین شرایط مهاجرت

به منظور ارزیابی شرایط مهاجرت خود، فرم زیر را تکمیل نمایید تا مشاورین ما با شما تماس بگیرند.

چرا موسسه آوام را انتخاب می کنیم؟

موسسه آوام یکی از موسسات معتبر و با سابقه در حوزه مهاجرت و اقامت می باشد. این موسسه کمترین هزینه را جهت مشاوره تخصصی از شما دریافت می کند و در تمام مراحل مهاجرت و اقامت شما در کشور آلمان، شما را همراهی می کند. موسسه آوام، تمام اطلاعات لازم را جهت مهاجرت و اخذ اقامت کشور آلمان به شما می دهد و در صورت عدم دریافت ویزا، اکثر هزینه های حق الوکاله را به شما باز می گرداند.

یکی از قابلیت هایی که این موسسه را از سایر موسسات مجزا می کند، انجام خدمات مهاجرت و دریافت ویزا در سریع ترین زمان و کمترین هزینه است. شما می توانید با تماس و مشاوره گرفتن از مشاوران و وکلای این موسسه تمایز آن را با دیگر موسسات حس کنید؛ چرا که تیم حرفه ای و مجربی که در این موسسه مشغول به کار هستند تا پایان پروسه اخذ ویزا و مهاجرت با اطمینان خاطر شما را همراهی می کنند.

مشاوره جهت مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل

قبل از هر توضیحی باید بگوییم که مهاجرت به کشور آلمان از روش های مختلفی صورت می گیرد که یکی از این روش ها تحصیل است. تحصیل در کشور آلمان که اقتصاد قدرتمندی دارد و به عنوان کشوری مدرن و صنعتی در جهان شناخته شده است، چندان کار ساده ای نیست. با اینکه تحصیل کردن در این کشور رایگان می باشد؛ اما سختی های خود را نیز دارد. افرادی که در دانشگاه های آلمان فارغ التحصیل می شوند، افرادی هستند که در رشته خود مهارت و تخصص بالایی دارند و پس از فارغ التحصیلی می توانند مستقیما در این کشور مشغول به کار شوند.

رایگان بودن تحصیل در این کشور باعث شده سالانه متقاضیان زیادی برای مهاجرت و اقامت به این کشور درخواست دهند که این امر موجب شده افراد با وکیل مهاجرت به آلمان مشورت نمایند تا از شرایط این نوع مهاجرت آگاهی پیدا کنند. لازم به ذکر است که موسسه آوام می تواند با اخذ پذیرش از مدرسه ها و دانشگاه های آلمان زمینه مهاجرت شما را فراهم نماید.

مشاوره جهت اقامت آلمان از طریق سرمایه گذاری

یکی از روش هایی که می توان با استفاده از آن اقامت آلمان را اخذ نمود، سرمایه گذاری است. شما می توانید با سرمایه گذاری در ثبت شرکت، تاسیس شرکت مسئولیت محدود، راه اندازی کسب و کار و ثبت شعبه و نمایندگی به راحتی اقامت دائمی آلمان را دریافت نمایید؛ اما شاید برای شما هم جای سوال باشد که چگونه می توانیم جهت سرمایه گذاری با کشور آلمان ارتباط بر قرار کنیم و یا هنگام رفتن به این کشور با چه ارگانی در تماس باشیم؟

برای پاسخ به این سوال باید بگوییم که موسسات حقوقی به همین منظور تاسیس شده اند تا شما را از چگونگی سرمایه گذاری و مراحل حقوقی این کار آگاه سازند. حداقل سرمایه ای که برای ثبت شرکت در کشور آلمان باید داشته باشید 25000 یورو می باشد. این سرمایه اولیه شماست که می تواند منجر به اخذ اقامت آلمان شود. همه ما می دانیم که سرمایه گذاری در کشور خارجی کمی با نگرانی همراه است که مبادا سرمایه ما از دست برود. حال اگر شما بدون اطلاع اولیه از شرایط اقتصادی این کشور سرمایه خود را طبق قوانین اقامت کشور های دیگر در خرید ملک و یا خرید سهام قرار دهید، در گرفتن اقامت و مهاجرت دچار مشکل می شوید؛ چرا که با خرید ملک و سهام در کشور آلمان، اقامت این کشور به شما تعلق نمی گیرد.

سرمایه گذاری با ثبت شرکت نیز مراحل حقوقی و اداری زیادی دارد که نمی توانید به تنهایی از پس آنها بر بیاید و قطعا به یک وکیل مهاجرت به آلمان خبره نیاز پیدا خواهید کرد تا آسان ترین راه را پیش پای شما گذارد و سرمایه تان از دست نرود.

مشاوره جهت مهاجرت به آلمان از طریق کار

یکی از کشور هایی که در سال های اخیر با کمبود نیروی کار مواجه شده و از سایر کشور ها نیروی کار متخصص و ماهر گرفته است، آلمان می باشد. کشور آلمان با صنعت پیشرفته ای که دارد، نرخ بیکاری را در کشورش به 3.2 تا 4 درصد رسانده و مهاجرانی را که در رشته خاصی متخصص و ماهر هستند را به کشور خود پذیرفته است. همین امر باعث شده اکثر مهاجرت ها به این کشور از طریق کار باشد. اخذ ویزای کار آلمان به چند صورت امکان پذیر است، اخذ ویزای کار (Job offer)با ارسال دعوت نامه از سوی کارفرما و اخذ ویزای جستجوی کار (Job seeker) .

در روش اول (Job offer) کارفرما برای شما پیشنهاد شغلی را به صورت دعوت نامه ارسال می کند و شما می توانید با پذیرش این دعوت نامه ویزا کار دریافت کنید و به آلمان مهاجرت نمایید. البته این روش نیز سختی های خود را دارد؛ چرا که کارفرما باید به مدت 3 ماه این فرصت شغلی را در کشور آلمان به صورت آگهی قرار دهد و پس از پیدا نشدن فرد متخصص و ماهر، آن آگهی را به مدت 3 ماه در کشور هایی که عضو اتحادیه اروپا هستند آگهی کند. در صورتی که نیروی کار خود را پیدا نکرد، می تواند برای فردی در خارج از کشور دعوت نامه کاری ارسال نماید.

در روش دوم (Job seeker) شما با اخذ ویزای جستجوی کار به مدت 6 ماه می توانید به کشور آلمان بیاید و کار مناسبی بر اساس رشته و سابقه کاری تان جستجو کنید. اگر پس از گذشت 6 ماه نتوانستید کار پیدا کنید، باید به کشور خود بازگردید و اگر کار مورد نظرتان را پیدا کردید می توانید اقامت کاری خود را اخذ نمایید و برای خانواده تان نیز ویزا بگیرید. شما می توانید با موسسه آوام تماس بگیرید و از تمام شرایط و قوانین ویزای کاری آلمان آگاه شوید.

اقامت از طریق سرمایه گذاری
شماره تماس وکیل مهاجرت به آلمان

 

متقاضیان مهاجرت به آلمان برای آگاهی از شرایط مهاجرت و اخذ اقامت آلمان با شماره های بالا تماس بگیرند.

 

کارشناسان ما در موسسه، آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان در رابطه با کشور آلمان هستند. شما عزیزان می توانید جهت مشاوره تخصصی و انجام پرونده مهاجرتی خود با ما در ارتباط باشید.

مشاوره جهت اقامت آلمان از طریق ازدواج

ازدواج با فردی که اقامت آلمان را دارد، راهی برای اخذ اقامت این کشور می باشد. همچنین یکی از راه های اخذ تابعیت آلمان، اخذ اقامت از طریق ازدواج است. اثبات ازدواج با یک شهروند آلمانی به همین سادگی ها هم نیست؛ چرا که شما باید 3 سال با این فرد زندگی کنید تا به دولت آلمان اثبات نمایید که این ازدواج برای سو استفاده از قانون تابعیت نمی باشد.

پس از گذشت 3 سال و ارائه مدارک ازدواج به سفارت، می توانید درخواست پاسپورت نمایید و تابعیت آلمان را اخذ کنید. یکی دیگر از شروط ازدواج در آلمان این است که همسر شما توانایی مالی برای زندگی را داشته باشد و نیازی به کمک دولت نداشته باشد.

هزینه های زندگی در کشور آلمان

کشور آلمان به دلیل اقتصاد مستحکمی که دارد از آن دسته کشور هایی است که هزینه های زندگی در آن معقول می باشد. به طور متوسط هزینه زندگی یک کارگر ماهانه حدود 800 تا 1500 یورو می باشد؛ به طوری که درآمد ماهانه وی نزدیک به 3000 یورو است. این نکته را بدانید که هزینه های زندگی هر شخص بستگی به نوع و سبک زندگی وی دارد و این مبلغ می تواند بالا و پایین شود؛ ولی به طور کلی برای یک فرد با هزینه های معقول، ماهانه با 1000 یورو می تواند زندگی خود را بچرخاند.

شما می توانید در زمینه مهاجرت و اخذ اقامت با موسسه آوام تماس بگیرید تا این موسسه یک وکیل مهاجرت به آلمان با تجربه در اختیار شما قرار دهد و شما را راهنمایی کند.

وکیل مهاجرت به آلمان در تهران

یکی از مهم ترین مسائل در موضوع مهاجرت، انتخاب وکیل مهاجرتی با تجربه و حرفه ای است. با افزایش افراد فریب کار در این حوزه، متقاضیان مهاجرت به آلمان باید با دقت بیشتری وکیل مهاجرتی خود را انتخاب نمایند. جهت انتخاب وکیل مهاجرت به آلمان در تهران، شما باید علاوه بر بررسی رزومه شغلی وکیل، از سطح اطلاعات و دانش وی نیز مطمئن شوید. این کار با بررسی مدرک تحصیلی وی امکان پذیر است. وکلا موسسه معتبر آوام، علاوه بر سابقه درخشانی که در این زمینه دارند، از علم حقوقی بالایی بر خوردار هستند. تمامی وکلا موسسه ما دارای به روز ترین دانش حقوقی در زمینه مهاجرت هستند.

علاوه بر این بر تمامی قوانین و مقررات کشور های مختلف تسلط دارند و می توانند به راحتی شما را به هدف مهاجرتی تان برسانند. تمامی وکلا ما از جدید ترین قوانین مهاجرتی آگاه هستند و با مشورت با دیگر وکلا می توانند به راحتی مشکل مهاجرتی شما را حل نمایند. برای بهره مندی از خدمات ما می توانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

سوالات شما را بخوانیم​

سوالات متداول
اقامت و مهاجرت
به آلمان

بله، مشاوران خبره موسسه ما به صورت تلفنی اطلاعات مورد نیاز را در اختیار شما قرار می دهند.

کارشناسان ما در تمامی مسیر اخذ پذیرش، محل اقامت، ویزا و غیره در کنار شما خواهند بود.

اقدام مجدد و یا اعتراض بسته به دلیل ریجکتی شما دارد.

دلایلی مانند مدرک زبان آلمانی، پذیرش، محدودیت سنی، گپ تحصیلی و سایر عوامل می تواند باعث ریجکتی متقاضی شود.

یک وکیل خبره و کارآمد می تواند با اطلاعاتی که از قبل در رابطه با پروسه انجام کار و مراحل قانونی مهاجرت دارد، می تواند به شما بهترین راهنمایی ها را در رابطه با روش مهاجرتی براساس شرایط و بودجه متقاضی ارائه کند.

متاسفانه مدرک کاردانی در آلمان به رسمیت شناخته نشده است، شما می توانید از روش های دیگر و یا از طریق دیپلم خود اقدام نمایید.

بله، در صورتیکه ازدواج شما حقیقی باشد و اسناد ازدواجتان آماده باشد، مشاوران و وکیلان ما می توانند در پروسه اخذ ویزای همراه به شما یاری نمایند.

تابعیت و اقامت نوزاد به دنیا آمده در کشور آلمان بر اساس قانون خون می باشد.

کشور آلمان برای تحصیل متقاضیان زیر سن قانونی در مدارس آلمان ویزای همراه ارائه می دهند.

بله، مشاوران و کارشناسان ما برای اخذ ویزای آلمان از طریق اوسبیلدونگ در تمامی مراحل به شما کمک خواهند کرد.

 

  محمدی
  November 17, 2021

  باسلام وخسته نباشید تشکرازاطلاعات مفیدشما،من وکیل پایه یک دادگستری هستم۴۳ساله متاهل آیا امکان اخذاقامت ازطریق کاردرآلمان برای من امکانپذیرنیست توانایی کاردرحیطه شغلی وکیل مهاجرت دارم

   پیمان
   November 21, 2021

   سلام و احترام ممنون از لطف شما.
   باتوجه به اینکه رشته حقوق ایران اعتبار بین المللی ندارد، بسیار بعید است بتوانید پذیرش کاری بگیرید.اما ممکن است بتوانید در سایر رشته های مدیریتی کار کنید.

  اديتا
  January 23, 2022

  با سلام و خسته نباشید من ادیتا امیدوار ٣٠ سالمه ازدواج کردم و یک دختر ٧ ساله و یک پسر ١٢ ساله دارم و هفت سال پیش شوهرم مارو رها کرده ب آلمان رفته میخام بدونم تحت چ شرایطی میتونم برم ب آلمان

   پیمان
   January 24, 2022

   سلام و احترام
   باتوجه به اینکه شاید ایشان در دسترس شما نیستند و ارتباطی ندارید، نمیتوان مستقیما درخواست اقامت شما و فرزندان را به سفارت داد ولی راه های جایگزین وجود دارد که بتوانید اقدام کنید.
   ضمن اینکه شاید نیاز داشته باشید یک پروسه حقوقی را پیگیری بفرمایید.

  کیمیا
  April 11, 2022

  سلام وقت بخیر
  من 24سالم هست و میخواستم بدونم برای مهاجرت کاری به آلمان از طریق ویزا جستجو کار باید چه شرایطی داشته باشم؟

   پیمان
   April 13, 2022

   سلام و احترام
   داشتن مدرک لیسانس و اندکی سابقه کار لازمه

  لیلا
  April 16, 2022

  سلام وقت بخیر من 36 سالم هست و قصد مهاجرت دارم چه راهی بهتر از بقیه هست که می تونم اقدام کنم؟

   پیمان
   April 17, 2022

   سلام و احترام
   بهترین راه مهاجرتی، همون راهیه که شما رو به ادامه مسیر و هدفتون نزدیک کنه
   هدف شما از مهاجرت چیه؟
   کاری، تحصیلی، سرمایه گذاری

  احمد صداقت
  April 16, 2022

  سلام میشه برای کارآموزی هم بریم آلمان؟

   پیمان
   April 17, 2022

   سلام
   بله امکان پذیر است، شما چند سالتونه و مدرک تحصیلیتون رو بفرمایید؟

  Nima
  April 18, 2022

  سلام من از مشاوره استفاده کردم راضی بودم ممنون از خدمات خوبتون

   پیمان
   April 18, 2022

   سلام
   خداروشکر
   هدف ما جلب رضایت مشتریان عزیزمون هست.

  لیندا مستوفی
  April 20, 2022

  سلام وقت بخیر چه شرایطی برای اخذ جاب سیکر باید داشته باشیم؟

   پیمان
   April 20, 2022

   سلام وقت شما هم بخیر
   به منظور گرفتن اجازه جستجوی کار کافیه سابقه کار مرتبط به همراه مدرک لیسانس رو به ما ارائه بدید

  فردین
  April 28, 2022

  سلام من ۱۶ سال سن دارم و میخواستم بدونم میتونم در مقطع دبیرستان به آلمان سفر کنم ؟

   لیندا وفایی
   April 30, 2022

   سلام وقت شما بخیر
   درصورت داشتن قیم قانونی در آلمان، امکان تحصیل دبیرستان در این کشور وجود دارد.

  ARVIN
  May 17, 2022

  سلام. خسته نباشید. من فوق دیپلم مکانیکم.۲۹ سالمه. سابقه کار در شرکت خودرو سازی هم دارم. جوشکار برق ، co2 و آرگون هستم. آیا میتونم برای مهاجرت اقدام کنم؟

   لیندا وفایی
   May 17, 2022

   سلام، سلامت باشید
   باتوجه به سن و مدرک تحصیلی شما بهتر است کشور دیگری را انتخاب کنید، با ما در ارتباط باشید تا اطلاعات دقیق تری رو در اختیار شما بگذاریم.

  امیر
  May 23, 2022

  سلام میخواستم بپرسم اگه کنکور قبول بشم ولی یک نمره ای و توی یک سالی خراب کرده باشم (14) موردی نداره و من مدرک b1آلمانی دارم برای پذیرش تو رشته کامپیوتر کافیه و فرآیند تماس با شما تا مهاجرت تو چه بازه ای طول میکشه؟

   لیندا وفایی
   May 25, 2022

   درود بر شما
   شما میتوانید از طریق کالج های پیش دانشگاهی اقدام نمایید. برای اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره 90003515 تماس بگیرید و بصورت رایگان مشاوره دریافت کنید.

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه، پیشنهادات و انتقادات شما را از این طریق دریافت میکنیم.
ایمیل شما به عموم نمایش داده نمی شود!

هزینه تماس به آوام کاملا رایگان شد!

یا شرایطت رو بگو ما خودمون باهات تماس بگیریم!